Tvorba a správa WWW stránek

První webové stránky jsem spustil již v roce 1996 a od té doby tvořím weby a žiji internetem. Vytvářím od malých prezentací a podpůrných stránek (microsite či minisite), až po působivé prezentace a portály s možností rozšiřování funkčnosti. Samozřejmostí je responzivní design a vlastní administrační rozhraní pro snadnou změnu a úpravu obsahu. Mé mnohaleté zkušenosti pak dávají záruku i novým klientům, kteří se chtějí úspěšně prezentovat a vydělávat na internetu."
Tomáš Bílý
grafik & webmaster

Tvořím efektivní a úspěšné weby

Pln energie a s nadšením vítám všechny nové zakázky. Ať chcete menší stránky informačního či podpůrného charakteru a nebo chcete na internetu aktivně publikovat či prodávat své výrobky a služby. Vždy znám nejlepší řešení. Samozřejmostí je responzivita webu (přizpůsobení se webu mobilním zařízením - tabletům, mobilům apod.), moderní a trendy vzhled a samozřejmě funkčnost. Zpravidla stavím na redakčním systému WordPress, který je jedním z nejoblíbenějších a lze jej přizpůsobovat a rozšiřovat dle potřeb.

Co znamená "EFEKTIVNÍ WEB"?

Efektivní web znamená více, nežli pouze to, že běží a nějak funguje. Efektivní znamená, že skutečně naplní to, proč byl vytvořen a co od něj jeho majitel očekává. Ať už se jedná o vydělávání peněz, budování značky, představení produktů či plní jiné cíle.
Mám mnohaleté know-how a vyladěný proces, jak toho dosáhnout.

jsem profesionál s praxí

Již přes 20 let se specializuji na kompletní tvorbu webových stránek, ale také eshopů.
Působím po celé ČR a zaměřuji se na úspěšnost webových prezentací na internetu. Vytvořil jsme několik stovek webů pro firmy z celé České republiky, Slovenska, ale např. i pro klienty z Vietnamu, Ruska, Německa…

tvořím MODERNÍ A ÚSPĚŠNÉ weby

Webové stránky tvořím samozřejmě plně responzivní, což znamená, že se umí přizpůsobit moderním mobilním zařízením (např. telefony, tablety, all-in-one zařízení). To je v dnešní době velice důležité, neboť takřka polovina všech přístupů na webové stránky je právě z mobilních zařízení.

se mnou CHYBU NEUDĚlÁTE

Webem to začíná

Vytvořit web umí dnes kde kdo. Jsou i nástroje, kde si web vytvoříte sami a někdy i zdarma. Myslíte si ale, že je takový web IN? Opravujete si také sami auto, pokud nejste autoopravář?

Vydělávejte, prodávejte

Weby tvořím přes 20 let, ale nejen weby, ale i eshopy. Své práci rozumím, dokáži poradit a můj zájem je úspěšnost klienta a jeho záměr. Nechci jen vystavovat faktury, ale pomáhat Vám.

Správný marketing webu

Web musí plnit svůj účel. Lákat nové klienty, prodávat, vydělávat. Jinak nemá smysl. Poradím nejen s webem, ale i s jeho propagací, SEO optimalizací a e-marketingem.

Responzivní design

Web má být hlavně responzivní a dobře se zobrazovat na všech zařízeních, platformách a prohlížečích, nesmí mít problémy ani na těch nejmenších mobilních telefonech.

Komunikuji s Vámi

Budu s Vámi ve spojení i po spuštění webu. Můžete se na mne spolehnout nejen se správou a aktualizacemi obsahu, ale také se servisem a rozšiřováním funkčnosti webu.

Jednoduché použití

Logická a jednoduchá navigace, líbivé a dobře kontrastní barvy, výborná informační hodnota, typografická čistota bez zbytečných kudrdlinek. Přesně takové weby pro Vás vytvořím.

NEVÁHEJTE A DŮVĚŘUJTE MI...

Jsem tu pro Vás a vždy budu. Máte otázky? Nenašli jste odpověď na mém webu?
Chcete si promluvit, zeptat se na něco, sejít se?
Budu za to velmi rád...
Zajdeme spolu třeba na kávu nebo na pivo a můžeme to v klidu probrat a já Vám řeknu o všech možnostech, co dělat lépe či co nedělat vůbec. Funguji plně online, můžeme dát SKYPE konverzaci, napsat na messengeru, WhatsUpu nebo zavolat na normální telefon.

aktualizace www stránek a eshopů

Víte už, že budete své internetové stránky často aktualizovat? Chcete ušetřit svůj čas? Nechte starost o váš web či eshop na mně. Jednak mám zkušenosti, dobře znám redakční systém a aktualizace obsahové části webu mi zabere zlomek času, než abyste se s tím trápili sami.

Ať už budete chtít upravit či přidat texty, článek,  vložit fotogalerii, nadefinovat formulář, či vložit nové produkty do eshopu, můžete se na mne spolehnout. Využít můžete jednorázové aktualizace nebo měsíčního paušálu. Všechny změny mi stačí zaslat emailem a do druhého pracovního dne budou změny na stránkách hotovy.

Úspora vašeho času

Neztrácejte svůj drahocenný čas nad věcmi, která já udělám rychleji, profesionálně a citlivě s ohledem na design vašeho webu

úpravy do 1 dne

Na rychlosti určitě hodně záleží, proto garantuji aktualizaci obsahu webu do jednoho pracovního dne od přijetí žádosti. Pokud nedostojím svému slibu, máte aktualizaci ZDARMA!

GARANTUJI KVALITU

Se správou webů mám bohaté zkušenosti a práce mi jde pěkně od ruky. Za správnost provedené práce ručím. Jsem pečlivý a pozorný. Rád vám také doporučím nejvhodnější řešení.

MEZI MÉ KLIENTY PATŘÍ:

Přesunout se na začátek