Nabízené služby

GRAFIKA a SAZBA TISKOVIN

Ušmudlaná vizitka vytištěná na inkoustové tiskárně u vás doma není to pravé ořechové. Pouze kvalitně designově zpracované, přehledné a poutavé tiskoviny zaujmou potencionální zákazníky. Navrhnu a graficky zpracuji vaše tiskoviny.

TVORBA WWW STRÁNEK a E-SHOPŮ

Prezentovat se dnes na internetu je dnes již nutnost. Je třeba se však prezentovat profesionálně a efektivně. Přesně takové weby tvořím – moderní, poutavé a efektivní, které se přizpůsobí všem zařízením, od počítačů až po mobilní telefony.

VÝROBA REKLAMY A PROPAGACE

Benjamin Franklin řekl: „Zkušenost je drahá škola, ale hlupáci do ní nechodí.“ Navrhnu vám komplexní tvář vaší reklamní kampaně. Využívám širokou škálu technologií, ale nebojím se zkoušet i nové postupy či materiály. Baví mne experimentovat.

COPYWRITING a psaní úspěšných textů

Tvořím pro Vás reklamní a marketingové texty, které podpoří prodej výrobků a služeb a zvýší povědomí o vaší společnosti. Píšu poutavé texty pro reklamy, internetové stránky a e-shopy, tiskové zprávy, PR články, slogany, názvy apod.

E-MARKETING, SEO optimalizace a PPC

Internetový marketing není pouze o zvyšování návštěvnosti webu, jde o dlouhodobé budování povědomí o Vašich službách či značce. Cílem není co největší návštěvnost, ale nasměrování cílové skupiny právě k vám a zvýšení vašeho zisku.

A MNOHEM VÍCE.... s čím mohu pomoci?

Nabízím výrobu reklamy, tisk veškerých tiskovin včetně finálních úprav, balení apod. Zajišťuji správu a aktualizace webových stránek, sleduji dostupnost a funkčnost webů či aplikací. O své klienty se starám, hýčkám si je a rozmazluji.

Zajímá Vás něco? Chcete se mne zeptat?

Komunikuji. Tvořím internetové stránky, e-shopy, graficky zpracuji veškeré tiskoviny, píši PR články a jiné poutavé texty. Neustále komunikuji a budu i s Vámi. 
Pokud Vás něco zaujalo, není Vám něco jasné, nenašli jste na mém webu potřebné informace, tak pak se mne zeptejte – zavolejte mi, nebo napište.

Přesunout se na začátek