Ceník

TVORBA WWW STRÁNEK

Ceny zde uvedené jsou pouze orientační. Ke každé zakázce přistupuji individuálně. Jsem profesionál, nikoliv začátečník, přesto jsou ceny příznivé. Nicméně dlouholeté ZKUŠENOSTI JSOU K NEZAPLACENÍ.

START

od 5.900,-

STANDARD

od 7.900,-

PROFESIONAL

od 9.900,-

ENTERPRISE

od 14.500,-

Ceny jsou uvedeny za CZ variantu. Každý další jazyk +30% ceny.

ceník grafických prací a sazby

Stejně jako u tvorby internetových stránek, tak také u grafických prací a sazby přistupuji k cenotvorbě individuálně.
Protože jsem zkušený grafik a práce mi jde pěkně od ruky, je pro klienta výhodnější hodinová sazba a k fakturaci dokládám výpis z ERP systému, kolik času jsem jednotlivým zakázkám věnoval.

běžná grafika

390 Kč / hod.

běžné grafické práce

jednoduchá sazba tiskovin

běžná úprava fotografií

většina grafických prací, scan

náročnější sazba

450 Kč / hod.

profesionální publikace, katalogy

složitá sazba tiskovin (tabulky, grafy)

reklamní grafika, polepy

náročnější retuše a efekty

kreativní grafika

590 Kč / hod.

tvorba webových šablon

návrh jednotného layoutu tiskoviny

složité maskování, úpravy, koláže

ruční ilustrace, vektory, loga

OTázky & odpovědi

Ano samozřejmě. Od roku 2001 vlastním živnostenské oprávnění a poctivě za svou práci vystavuji faktury. Všechny položky jsou na faktuře smysluplně rozepsány. Navíc k faktuře dokládám i výpis z ERP systému.

Ne, v současnosti nejsem plátce DPH. Ale neměl by to být až tak velký problém. Oproti velkým agenturám, ale i freelancerům z „dražších“ krajů držím ceny poměrně nízko.

Levnější nemusí nutně znamenat lepší. Ano, spousta studentů může podobné služby nabízet levněji. To ano, ale já jsem profík každým coulem. Svoji práci dělám již dlouho, pracuji rychle, ale kvalitně a za odvedenou práci ručím.

ANO, sleva je možná. Jednotlivci, neziskové organizace, práce pro dobročinné spolky bývá zpravidla finančně výhodnější, nežli pro komerční subjekty. Stejně tak stálí a vracející se zákazníci ode mne mohou dostat bonus v podobě nižší fakturované částky.

Ano. Rád podpořím dobrou věc, zejména děti, neziskové organizace, výzkum apod. Vše je na domluvě.

V současnosti se zdarma starám a dodávám služby tábornické osadě, kam jezdí děti na tábory a jednu křesťanskou rockovou kapelu Jiný rytmus.

stáhněte si kompletní ceník

Podnikám férově a nic netajím. Po zkušenostech jsem zjistil, že nejprůhlednější jsou hodinové sazby a klientům vždy společně s fakturou zasílám také výpis z ERP systému, kde jsou podrobně rozepsány činnosti a jejich časový průběh.

Zde máte možnost si stáhnout aktuální a kompletní ceník všech služeb.
Konkurence mne samozřejmě sleduje a tak výměnou za můj ceník chci emailovou adresu. Stačí vložit do formulářového políčka níže váš funkční email a odeslat. Odkaz na stažení ceníku Vám přijde na vaši emailovou adresu.
Email nebude předán třetí osobě a slouží pouze k mé potřebě. Pozor: platnost odkazu ke stažení souboru je časově omezena!

Přesunout se na začátek