INFORMACE

AKTUALIZACE OBSAHU WEBŮ A E-SHOPŮ

Nemáte čas si sami aktualizovat obsah vašeho webu či e-shopu? Trvá vám to dlouho? Je to složité?
Nevadí!
Rád se budu starat, aby váš web měl vždy poutavé texty, aktuální informace a byl u návštěvníků vyhledávaný. 

SLUŽBA "SPRÁVA A TECH. ZABEZPEČENÍ WEBŮ"

Stejně jako operační systém, tak také redakční systém pohánějící dnešní moderní weby, je třeba aktualizovat, udržovat zabezpečený a kompatibilní s nároky serverů. Bezchybný chod, dobré zabezpečení a možnosti rozšiřování. To je tato služba.

WEBHOSTING A REGISTRACE DOMÉN

Doména je jako adresa, někam vede a něco stojí. Důležité je také vybrat tu správnou doménu. A doménu (adresu) je potřeba umístit na nějaký domeček, kde pak vše poběží – od internetové prezentace, přes e-mailové služby až třeba po e-shop. Nepřetržitě..

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ KOREKTUR?

Chybovat je lidské a proto bůh vymyslel korektury. Ty jsou různé, od korektur správnosti textu, přes korektury správné sazby (nadpisy, komentáře, vytučnění, odrážek…) až po korektury správné barevnosti před samotnou realizací zakázky.

JAK DODÁVAT PODKLADY PRO GRAFIKU ČI WEB?

Chcete vydávat časopis, zpravodaj či snad rovnou vydat knihu?
Chcete kvalitní skládačku nebo rovnou katalog? 
V tomto článku se dozvíte, jak dodávat nám grafikům podklady pro další zpracovávání a práci s vaší obsahovou stránkou webu či letáku.

JAK DODÁVAT HOTOVÁ TISKOVÁ DATA?

Sami jste se pustili do grafiky? Nebo váš známý tomu rozumí a vy chcete poptáváte pouze tisk?
Ať už velkoplošný, digitální nebo ofsetový tisk má svá specifika a je třeba tisková data dodávat s nějakými náležitostmi. Právě tyto informace obsahuje tento článek.

Zajímá Vás něco? Chcete se mne zeptat?

Komunikuji. Tvořím internetové stránky, e-shopy, graficky zpracuji veškeré tiskoviny, píši PR články a jiné poutavé texty. Neustále komunikuji a budu i s Vámi. 
Pokud Vás něco zaujalo, není Vám něco jasné, nenašli jste na mém webu potřebné informace, tak pak se mne zeptejte – zavolejte mi, nebo napište.

Přesunout se na začátek