Grafické práce a sazba

grafické práce všeho druhu

Zaměřuji se na grafické práce všeho druhu. Mám bohaté zkušenosti se zpracováním veškerých tiskovin. Od vizitek, letáků, plakátů, brožur, menu až po rozsáhlé katalogy, noviny, časopisy i knihy. Problémem není ani grafické zpracování vašich reklamních polepů, billboardů, výloh či vizualizace polepu firemní flotily.

letáky, plakáty, pozvánky...

Navrhnu veškeré firemní tiskoviny - od propagačních letáků, vizitek, pozvánek, restauračních menu a další...

brožury, katalogy, bulletiny

Ani rozsáhlejší grafické práce na ostatních tiskovinách mi není cizí. Navrhnu jednotný grafický layout, zpracuji a vyrobím.

knihy, časopisy, noviny...

Mám také zkušenosti se sazbou a výrobou periodického i neperiodického tisku , od novin až po knihy a odborné publikace.

tvorba log a logotypů

Corporation Identity - navrhnu působivá loga, zpracuji jednotný firemní vizuál a dám tvář vašemu podnikání.

produktový design

Navrhnu líbivé a zajímavé řešení na obaly vašich produktů či zboží. Jsem si vědom, že obal musí zaujmout a prodává.

výroba reklamy a polepů

Navrhnu a vyrobím billboardy, cedule, reklamní předměty, roll-upy, polepy apod. Pomůžu s Vaší propagací.

Grafický design

Grafický design je tvůrčí proces, který v sobě spojuje umění a technologie, jehož výsledkem je předání myšlenek od klienta pro konkrétní cílovou skupinu. Grafický design pomáhá prodávat, bavit, přesvědčovat. Je součástí každodenního života, obklopuje nás, aniž si to mnozí uvědomují. Od skromných věcí, jako jsou obaly na žvýkačky až po obrovské sdělení, jako jsou billboardy nebo trička která nosíme. Grafický design informuje, přesvědčuje, organizuje, stimuluje, vyhledává, identifikuje, přitahuje pozornost a poskytuje potěšení. Ale hlavně se musí dělat srdcem...

Je důležité se prezentovat na profesionální úrovni. Ušmudlanou vizitkou vyrobenou doma na koleně a vytisknutou na inkoustové tiskárně nikoho neoslníte. Umím zpracovat vaše představy o poutavém a kreativním designu. A je jedno, zda se bude jednat o vizitku nebo několikastránkový katalog s nabídkou vašich služeb či produktů. Grafickému zpracování veškerých tiskovin se věnuji již přes 20 let!

PROČ SI VYBRAT MĚ?

Nemusím platit žádné drahé nájmy ani zbytečný personál či nevyužitý čas zaměstnanců. Pracuji z domu, přesto používám legální profesionální software a za svou práci osobně zodpovídám.

Vždy striktně dodržuji termíny klientů a v případě komplikací s klienty aktivně komunikuji. Neberu si více zakázek, nežli jsem schopen zvládnout. Dbám na dobré jméno.

Pracuji, když je to potřeba. Někdy i o víkendech či v noci, kdy mám na práci největší klid a mohu se plně soustředit. Svůj čas na zakázku si pečlivě plánuji.

Nejsem žádný rádoby-grafik, ale zkušený profesionál. Svou profesi beru jako poslání, sám se neustále vzdělávám a sleduji trendy u nás i ve světě. Aktivně se zapojuji v různých diskuzích, fórech a jezdím pravidelně na odborná školení.

Přestože sleduji moderní design a vnímám vývoj v oblasti grafiky a design, nekopíruji ani konkurenci ani sáme sebe. Snažím se vždy přicházet s novým a originálním nápadem.

Grafikou se živím, nemám ji jako koníčka, proto se chci posouvat dál, učím se nové postupy, poznávám nové technologie a jdu kupředu, nechci stát na druhé koleji. Vzdělání a větší odbornosti jdu vždy sám naproti.

Dbám na ekologii, veškerou agendu, poznámky, korektury i faktury řeším digitálně. Papír používám minimálně.

Žádná zakázka pro mne není malá. Na tom vůbec nezáleží, podstatné je, abyste byli spokojení s mojí prací.

Nemám sekretářku, nemám obchodní zástupce. Vždy jednáte se mnou a na osobním přístupu si zakládám.

Zadarmo sice nedělám, ale ceny mám příznivé a ze stejný čas udělám daleko více, nežli začínající grafik.

Spolupráci s Tomášem si nemohu vynachválit. Jeho cit pro detail a barvy, neotřelé nápady, trpělivost i hladká komunikace z něj dělá skutečného profesionála. Navíc se dobře orientuje i v technologii výroby a vždy výborně poradil s realizací našich požadavků. Počítám s ním i do budoucna a těším se další spolupráci.

Jaroslav Jenšovský – starosta obce Dobšice

Přesunout se na začátek