Aktualizace obsahu web stránek

Aktualizace webu - obsahové části

Vytvořit web a radovat se z něj dnes nestačí. Je třeba si zákazníky získat a udržet. A to se neděje samosebou. Návštěvník musí mít pocit, že na druhé straně drátu někdo je, někdo je připraven s ním komunikovat.

Musí vidět změny na webu, mít pocit, že se tam něco děje. A to bez pravidelné aktualizace obsahu webu, přidávání nových článků a jiných informací se velmi těžko podaří uskutečnit. Zastaralé novinky, neplatné ceníky, akce pro minulé vánoce či nefungující odkazy zákazníka určitě nepřesvědčí o serióznosti (nejen) webu.

Mají-li stránky získávat zákazníky, je potřeba pravidelně aktualizovat obsah, upravovat texty, doplňovat nabídku produktů,  nebo plánovat a řídit reklamní kampaň. O aktualizaci a údržbu webu se musí někdo starat, správce webu musí plánovat a pravidelně provádět potřebné činnosti.

Nestíháte vkládat nový obsah?

Rozčilujete se u toho?

Nevíte jak na to?

Všechny weby, které tvořím, stavím na redakčním systému, tedy platformě, která umožňuje i lidem programování neznalých, aby si lehce mohli vkládat nový obsah na web či aktualizovat ten stávající. 

Přestože máte v administraci podobný editor, jako je například WORD, nemusíte mít čas u toho sedět, nebo nejste zrovna ajťák a vše vám trvá prostě déle. „Vždyť já to mám přeci na tři kliknutí myší…“ Ať už je důvod jakýkoliv, rád se postarám o jednorázovou či pravidelnou aktualizaci  vašeho webu.

Hodnocení vyhledávačů a pravděpodobnost lepší pozice ve výsledcích je větší u stránek s aktualizovaným obsahem, než v  případě archaických neaktualizovaných webů.

aktualizace obsahu

vždy aktuální ceník, menu s nabídkou, dostupnost ve skladu, otevírací dobu...

pravidelné publikování

dejte zákazníkům takové informace, které chtějí (návody, rady a tipy, pravidelné zprávy, novinky...)

ÚPRAVA TEXTŮ

v rámci SEO optimalizace patří k pravidelné činnosti i vhodná úprava stávajícících textů...​

správa e-shopů

přidáváním nových produktů, vylepšování funkčnosti, editace a úpravy textů apod.

Výhodu mají klienti, kterým jsme weby vytvořili nebo přepracovali.

Nabízíme jednorázové aktualizace webu, ale i dlouhodobou spolupráci. Dáváme přednost spolupráci pro naše klienty používající CMS WordPress.

350 Kč / hod.

Jednorázová aktualizace webových stránek

cena dohodou

Dlouhodobá údržba a aktualizace obsahu vašeho webu

Přesunout se na začátek