Reference

Jsem připraven splnit Vaše představy o internetové prezentaci nebo o tištěných materiálech.

Dlouhé roky se věnuji grafickému zpracování veškerých tiskovin a tvorbě internetových prezentací. I Vám pomohu s realizací propagace Vás, vašich služeb či firmy samotné.

Podívejte se na výběr z mnoha realizovaných zakázek a přidejte se i Vy k řadě spokojených zákazníků!

S Tomem se znám osobně a musím vyzdvihnout jeho přednosti. Celou dobu realizace našeho webu se mnou aktivně komunikoval, přicházel s nápady a v podstatě nám jej navrhl od A po Z. Určitě jej mohu jen doporučit.

David Vodák

majitel malířské firmy

Tomáše jsme našli zcela náhodou, když jsme hledali profíka, který by nám graficky zpracoval a udělal sazbu knize o historii tankových bitev. Zvládl to bravurně a ještě nám udělal i eshop, kde se kniha prodává.

Miloš Ludvík

autor historické knihy

Tomáš je profík každým coulem. Má bohaté zkušenosti a dokáže poradit a najít řešení mých požadavků… Navíc je skvělý grafik, je kreativní a reaguje rychle. Určitě bych jeho služby mohla doporučit. 

Jiřina Okénková

majitelka firmy OKOCHEM s.r.o..

Tom je můj spolužák ze střední. Už tehdy vydával školní časopis a i v současné době se na něj obracím vždy, kdy potřebuji neotřelé grafické zpracování jakýchkoliv tiskovin. Je na něj spoleh a umí to. 

Marie Bartošková

státní správa – OSPOD

  • Všechny kategorie
  • WWW stránky
  • Tištěná grafika
  • Tvorba loga

přes 100 webů

Vytvořil jsem více, nežli 100 webů, což je několik miliónů řádků kódu.

více nežli 1000 titulů

Více nežli tisícovka titulů a přes milion zalomených stránek

spokojení zákazníci

Několik desítek zákazníků, z nichž 80% se opakovaně vrací

3TB vašich dat

Poctivě veškerou práci zálohuji a dělá to přes 3 TB dat!

Zavolejte mi, rád Vám pomůžu

Mým jediným marketingovým kanálem je tento web a spokojení klienti, kteří mne dál doporučují. Nemám obchodní zástupce, ale mám už něco za sebou a umím vzít správně „za myš“…

Jsem grafik, webdesigner i marketingový guru, na kterého je spoleh. Jsem připraven Vám naslouchat a zodpovědně, přitom však vždy trendy, vyhovět všem Vašim tužbám a požadavkům. 

Na mne se můžete spolehnout!

Přesunout se na začátek