Potřebujete web, navrhnout grafiku nebo vyrobit reklamu?
(+420) 735 839 989 info@primadesign.cz

Tvorba a správa www stránek

První web jsem spustil již v roce 1996 a od té doby tvořím weby a žiji internetem. Vytvořím od malých prezentací a podpůrných stránek (microsite či minisite), až po působivé prezentace a portály s možností rozšiřování funkčnosti a s vlastní administrací. Mé mnohaleté zkušenosti pak dávají záruku i novým klientům, kteří se chtějí úspěšně prezentovat a vydělávat na internetu.

Webové stránky, redakční systémy

Řadu let se věnuji tvorbě internetových stránek a prezentací. Spolupracuji také s dalšími profesionály v oboru (programátory, korektory textů, překladateli…). Dělám však mnohem víc: po mnohaletých zkušenostech dokážu poradit a navrhnout pro vás nejvhodnější řešení a poradit s propagací a marketingem. Chcete přeci, aby vám internetové stránky plnili svůj účel…

Pln energie a s nadšením vítám všechny nové zakázky. Ať chcete menší stránky informačního charakteru a nebo chcete na internetu aktivně publikovat či prodávat své výrobky a služby. Vždy existuje řešení. Samozřejmostí je dodržování standardů, moderní a trendy design s responzivitou (schopností přizpůsobovat své zobrazení různým mobilním zařízením).

web-mockup_smallStránky s jednoduchou administrací obsahu

Webové stránky s redakčním systémem nebo administrací (eshopy, portály apod.) jsou dobré pro rychlou editaci a přidávání obsahu webu i bez znalosti programování. Nejste ničím limitováni, přidávání položek, obrázků či nových článků je tak jednoduché! Samozřejmostí jsou ankety, formuláře, napojení na facebook, interaktivní prvky, vyhledávání, komentáře, newslettery apod. Navíc weby lze rozšiřovat a přizpůsobit individuálním potřebám klientů.

Samostatnou kapitolou jsou e-shopy (elektronické obchody). Ty umožňují online prodej zboží či služeb s možností různých variant zboží, kombinací, platebních či dodacích variant apod. Správa e-shopového systému se opět děje v administraci, kde není nutná znalost programování a správa zboží a obsahu eshopu je velice jednoduchá.

Na co kladu důraz?

  • web musí splňovat standardy, být validní a zobrazovat se dobře na všech zařízeních, platformách a prohlížečích a to i na mobilních zařízeních (tablety, telefony, pablety a jiná dotyková zařízení)
  • líbivé grafické zpracování musí být účelné a přesto splňovat očekávání na míru tvořené cílové skupině uživatelů
  • nutností je logická navigace, funkční prvky, přehlednost a SEO připravenost
  • úspěšnosti také velmi pomůže kvalitní obsah, pravidelně aktualizovaný