Tvorba a správa www stránek

"První webové stránky jsem spustil již v roce 1996 a od té doby tvořím weby a žiji internetem. Vytvářím od malých prezentací a podpůrných stránek (microsite či minisite), až po působivé prezentace a portály s možností rozšiřování funkčnosti. Samozřejmostí je responzivní design a vlastní administrační rozhraní pro snadnou změnu a úpravu obsahu. Mé mnohaleté zkušenosti pak dávají záruku i novým klientům, kteří se chtějí úspěšně prezentovat a vydělávat na internetu."

Tvořím efektivní a úspěšné webové stránky

Pln energie a s nadšením vítám všechny nové zakázky. Ať chcete menší stránky informačního či podpůrného charakteru a nebo chcete na internetu aktivně publikovat či prodávat své výrobky a služby. Vždy znám nejlepší řešení. Samozřejmostí je responzivita webu (přizpůsobení se webu mobilním zařízením - tabletům, mobilům apod.), moderní a trendy vzhled a samozřejmě funkčnost. Zpravidla stavím na redakčním systému WordPress, který je jedním z nejoblíbenějších a lze jej přizpůsobovat a rozšiřovat dle potřeb.

Již řadu let se věnuji tvorbě internetových stránek a prezentací. Díky mnohaletým zkušenostem však dělám pro klienty mnohem víc: poradím vám a navrhnu za vás nejvhodnější řešení. Poradím také s následnou propagací a marketingem. Chcete přeci, aby vám internetové stránky plnili svůj účel...

Co vám nabízím?

PROČ JE DŮLEŽITÝ RESPONZIVNÍ DESIGN?

Responzivní design znamená, že se webová prezentace přizpůsobuje použitému zobrazovacímu zařízení. Tím může být kromě klasického monitoru např. tablet nebo mobilní telefon. A právě tyto mobilní zařízení jsou stále častěji používány k surfování po internetu a vyhledávání informací. V současnosti to je v ČR méně, nežli je světový průměr, ale i tak je to úctyhodných 44%. Důvodem jsou zatím poměrně vysoké částky za mobilní data, ale situace se stále zlepšuje.

Vyzkoušejte si nástroj od společnosti Google, který vám otestujte, zda je webová stránka optimalizovaná pro mobily.

Na co kladu důraz?

  • webdesign znojmoweb musí být hlavně responzivní a dobře se zobrazovat na všech zařízeních, platformách a prohlížečích, nesmí mít problémy ani na těch nejmenších mobilních telefonech či tabletech
  • prezentace musí být graficky čistá a líbivá, rád vytvářím typografické weby bez zbytečných "kudrlinek", které zvyšují "hmotnost webu", stránky se pomaleji načítají a uživatelům "žerou" data, přesto musí prezentace splňovat očekávání cílové skupiny návštěvníků
  • nutností je logická a hlavně jednoduchá navigace, funkční prvky, přehlednost a dobrá informační hodnota, neboť pouze kvalitní  a dostatečný obsah zajistí dobrou dohledatelnost ve vyhledávačích
  • pochopitelně web musí být dobře zabezpečen proti útokům, musí být aktualizován a to po stránce nejen obsahové, ale také technické

Varianta webu START

Web typu START je vhodný zejména pro nenáročné klienty, kteří nevyžadují náročný design ani různé doplňky. Velikost 3 - 4 položky menu. Hodí se pro různé podpůrné a lákací stránky (tzv. MicroSite či MiniSite), produktové stránky apod.

Tvorba menších – podpůrných či produktových stránek s dobrými vlastnostmi pro vyhledávače a optimalizované pro konkrétní cílovou skupinu uživatelů. Vhodné k propagaci konkrétního produktu či služby a podpoření návštěvnosti stěžejního (hlavního) webu. Patří sem také i založení a správa profilu na sociálních sítích, např. Facebooku a Google+ apod.

Varianta webu STANDARD

STANDARD web je nejoblíbenější a nejčastější varianta, v jejímž základu získáte kompletně vytvořenou webovou prezentaci na míru, která je středního rozsahu a lze ji nadále rozšiřovat. Samozřejmostí je základní SEO optimalizace webu. 

Využívá se funkčních prvků a je vhodný zejména pro prezentaci firmy, služeb, produktů a aktuálních informací. Web je plně přizpůsobitelný potřebám klienta na prezentaci, součástí je jednoduše ovladatelné administrační rozhraní a možnost přidávat další funkcionality. V základu jsou fotogalerie, kontaktní či poptávkové formuláře, newsletter a další aktivní prvky.

Varianta webu PROFI

V rámci PROFI webu dostanete skutečně to nejlepší, co vám mohu nabídnout. Získáte kompletní a rozsáhlou webovou prezentaci, která je vhodná jak pro velké firmy, podnikatele a živnostníky, a také instituce, úřady, samosprávy...

Tento typ PROFI stránek je připraven tak pro častou aktualizaci obsahu, proto je vždy k dispozici administrace včetně vizuálních editorů. Web není nijak a ničím limitován, jeho menu a navigační prvky jsou logicky uspořádány i pro rozsáhlý obsah a časté přidávání a změny. Pochopitelně lze využít veškerých dynamických prvků, formulářů a aktivního obsahu, zvyšující atraktivitu webu.

Ceník tvorby internetových prezentací

Přejetím myší (či prstem) přes jednotlivé typy webových prezentací se vám zobrazí orientační cena.

START WEB

MINI-SITES
MICRO-SITES
responzivní design

od 6.900,- Kč

STANDARD WEB

firemní či produktová prezentace
vizuální editor obsahu
responzivní design

od 9.900,- Kč

PROFI WEB

rozsáhlé portály a eshopy
individuální řešení
responzivní design

od 13.900,- Kč

Tento ceník je pouze orientační a slouží k základnímu přehledu o cenách. Ty jsou stanovovány individuálně dle náročnosti a s přihlédnutím ke konkrétním požadavkům a nárokům na funkčnost. V případě zájmu o podrobnější informace o cenách zadejte váš email do formuláře níže, bude vám zaslán odkaz ke stažení kompletního ceníku.