test

22 roků zkušeností s grafikou!

jsem profesionál s mnohaletou praxí v oboru

OD VIZITKY PO KNIHU

Graficky navrhnu, zpracuji a vyrobím veškeré vaše tiskoviny. Vizitky, letáky, plakáty, zpravodaje, magazíny, brožury, noviny, billboardy. Sazba periodických tiskovin.

POMŮŽU S REKLAMOU

Nejen grafické zpracování, ale také vám reklamu vyrobím dle přání. Cedule, plachty, polepy aut či výloh a reklamní nápisy nejsou problém. Polygrafie a signmaking je moje.

EFEKTIVNÍ WEBY

Tvořím moderní weby s trendy vzhledem a responzivním designem. Jednoduchá administrace webu s možností individuálního rozšíření a přizpůsobení vašim potřebám.

ZVLÁDÁM I MARKETING

Mám spoustu zkušeností a také nápadů a znám tajemství úspěšného marketingu na síti. Zvládám SEO optimalizaci, stejně jako vedení SEM a PPC reklamních kampaní.

KDYŽ SE ŘEKNE GRAFICKÝ DESIGN…

Grafický desig je tvůrčí proces, který v sobě spojuje umění a technologie, jehož výsledkem je předání myšlenek od klienta pro konkrétní cílovou skupinu. Grafický design pomáhá prodávat, bavit, přesvědčovat. Je součástí každodenního života, obklopuje nás, aniž si to mnozí uvědomují. Od skromných věcí, jako jsou obaly na žvýkačky až po obrovské sdělení, jako jsou billboardy nebo trička která nosíme. Grafický design informuje, přesvědčuje, organizuje, stimuluje, vyhledává, identifikuje, přitahuje pozornost a poskytuje potěšení. Ale hlavně se musí dělat srdcem...

KREATIVNÍ DESIGN A FUNKČNÍ WEBOVÁ ŘEŠENÍ

GRAFICKÝ DESIGN

Navrhnu a zpracuji vaše veškeré tiskoviny. Od loga počínaje, přes kompletní corporation identity přes magazíny, letáky či outdoorovou reklamu až po polep vozidel.

více informací

TVORBA WEBŮ

Již 22 let se věnuji tvorbě webů a internetovým řešením. Tvořím moderní weby s trendy vzhledem a responzivním designem. Od malých webů až po složité portály a eshopy

více informací

E-MARKETING

Věnuji se internetovému marketingu, SEO optimalizacím, PPC reklamním kampaním i marketingu na sociálních sítích. Bravurně také ovládám češtinu a nabízím se i coby Copywriter

více informací

Ukázky prací

Za vše mluví činy, zde jsou ukázky některých prací z oblasti webdesignu a grafického úpravy tiskovin

We would love to hear from you.

Krátce o mně

Grafice a počítačové sazbě jsem se začal věnovat už v dobách studia na střední škole v roce 1993 - tehdy to byl školní časopis. Tenkrát ještě frčel textový editor T602 a MS-DOS byl všudypřítomný. Skokem byl přechod na Windows 3.11 a nástup vizuálních textových editorů jako WinText602 nebo Works. Kolem roku 1996 jsem již pracoval v grafickém editoru Corel Draw (verze 3) a po té také ve Photoshopu verze 4.
Své první internetové stránky jsem udělal již v roce 1996 a dnes byste se jim nespíš smáli. Ale postupem času patřili k nejnavštěvovanějším v regionu. Od té doby jsem realizoval přes stovku nejrůznějších internetových prezentací a weby stále tvořím.

V roce 2001 jsem si založil živnostenské oprávnění. Tehdy ještě zákon ani neznal pojmy jako DTP nebo grafik či tvorba WWW. A obory v IT na školách teprve vznikaly a byly spíše zaměřeny na programování, nežli zpracování grafiky...
Během let jsem pracoval pro několik větších i menších firem a získával zkušenosti nejen jako grafik, ale také s produkcí, technologií tisku či výroby, a také následné aplikace či montáže reklamního  nosiče. Dokážu tak už při grafických návrzích počítat s úskalím a specifiky té či oné technologie tisku nebo výroby.

V současné době kromě freelancer služeb také pracuji jako grafik marketingového oddělení firmy Excalibur Holding a.s.

Grafika, web a informační technologie mne uchvátily natolik, že jsem se vzdal oboru, ve kterém mám vzdělání, a nadále se zdokonaluji a učím se být lepším  grafikem, webmasterem a marketérem. A jde mi to 😀