Reklamní grafika, výroba reklamy, signmaking

Firma, která dnes neinvestuje do reklamy a do propagace svého jména a produktů či portfolia služeb, jakoby neexistovala. To dobře vím a snažím se nabídnout klientům takové služby, které mají přímý vliv na jejich úspěšnost.
V této oblasti mám mnohaleté zkušenosti, které plně využívám. Stále se však zdokonaluji, objevuji inovativní postupy a technologie a učím se novým věcem a postupům. Vždy najdu řešení vašeho problému s reklamou.

Pomůžu vám s vaší reklamou!

Pojďme se podívat, co vše jsem schopen vám nabídnout k vaší plné spokojenosti:


  • TIŠTĚNÉ PROSPEKTY - graficky zpracuji a vytisknu veškeré propagační a marketingové letáky, katalogy, časopisy, brožury, skládané letáky apod. Technologie digitálního nebo ofsetového tisku.
  • BANNERY A PLACHTY - zpracuji a vyrobím PVC reklamní bannery, cedule, plachty, billboardy, reklama do city-light vitrín a další. Velkoplošný tisk na různé materiály ekosolventními inkousty pro použití indoor i outdoor .
  • SAMOLEPKY A FOLIE - reklama tištěná nebo řezaná z nejrůznějších samolepek a folií pro rozmanité použití. Vhodné pro polepy výloh, cedulí, navigačních systémů, desek. Kombinace velkoplošného tisku a řezacího ploteru.