Potřebujete web, navrhnout grafiku nebo vyrobit reklamu?
(+420) 735 839 989 info@primadesign.cz

Informace a kontakty

Mé zkušenosti hrají ve váš prospěch!

Dlouholeté zkušenosti v oblasti grafiky, designu, tvorby www stránek a reklamy denně zúročuji při své práci. Dokáži vám nejen poradit, ale přijít s novou myšlenkou či nápadem na inovaci.

 „Vzdálenost není problém, žiji a působím na Jižní Moravě, ale díky internetu jsem k dispozici kdekoliv.“

Napište mi email, ozvu se vám

Upload
Povolené jsou soubory: jpg, jpeg, gif, png, docx, xlsx, pdf, odt, ods, xls, zip, rar, ai, cdr, psd, eps, tif, tiff. Max. velikost  je 12 MB.

Telefonní a jiné kontakty:

Zavolat mi můžete také na telefonní číslo: 735 839 989. V případě nezastižení volám vždy na nepřijaté hovory zpět.
Možné je se se mnou spojit také prostřednictvím SKYPE, kde mne najdete pod jménem: PrimaDesign.cz


Krátce o mně

Grafice a počítačové sazbě jsem se začal věnovat už v dobách studia na střední škole v roce 1993 – tehdy to byl školní časopis. Tenkrát ještě frčel textový editor T602 a MS-DOS byl všudypřítomný. Skokem byl přechod na Windows 3.11 a nástup vizuálních textových editorů jako WinText602 nebo Works. Kolem roku 1996 jsem již pracoval v grafickém editoru Corel Draw (verze 3) a po té také ve Photoshopu verze 4.
Své první internetové stránky jsem udělal již v roce 1996 a dnes byste se jim nespíš smáli. Ale postupem času patřili k nejnavštěvovanějším v regionu. Od té doby jsem realizoval přes stovku nejrůznějších internetových prezentací a weby stále tvořím.

V roce 2001 jsem si založil živnostenské oprávnění. Tehdy ještě zákon ani neznal pojmy jako DTP nebo grafik či tvorba WWW. A obory v IT na školách teprve vznikaly a byly spíše zaměřeny na programování, nežli zpracování grafiky…
Během let jsem pracoval pro několik větších i menších firem a získával zkušenosti nejen jako grafik, ale také s produkcí, technologií tisku či výroby, a také následné aplikace či montáže reklamního  nosiče. Dokážu tak už při grafických návrzích počítat s úskalím a specifiky té či oné technologie tisku nebo výroby.

V současné době kromě freelancer služeb také pracuji jako grafik marketingového oddělení firmy Excalibur Holding a.s.

Grafika, web a informační technologie mne uchvátily natolik, že jsem se vzdal oboru, ve kterém mám vzdělání, a nadále se zdokonaluji a učím se být lepším  grafikem, webmasterem a marketérem. A jde mi to 😀